Пн-Пт 9:00-18:00

+38-(067)-43-45-090

0
0
0 грн
1440x350.png


                                                                  Програма лояльності

Бонусну Карту можна придбати в касі будь-якого магазину за 0,01 грн в разі одноразової покупки на суму від 149 грн. 

Накопичувати бали можна відразу, пред'являючи її касиру перед покупкою товарів або назвавши номер телефону, вказаний при реєстрації. Після першого використання карти, вона переходить в статус «активна» і бали накопичуються. Але для того, щоб використовувати накопичені бали - карту потрібно зареєструвати.


Реєстрація карти лояльності:

 1. Заповніть Реєстраційну форму учасника Програми в особистому кабінеті учасника на сайті.

 2. Зателефонувавши на гарячу лінію за телефонами, вказаними на сайті.

На одну фізичну особу може бути оформлена тільки одна карта.

               

Нарахування бонусних балів ( «Балів») проводиться за покупку товарів, визначених організатором:

 1. На всі продовольчі товари розмір нарахованих Балів становить 1% від суми, незалежно від суми покупки;

 2. Не проводиться нарахування Балів при покупці алкогольної продукції та тютюнових виробів;

 3. Не проводиться нарахування Балів на товари, які беруть участь в акціях.


             Нарахування балів: 

Для нарахування балів учаснику програми необхідно повідомити Організатора про намір здійснити нарахування бонусів, пред'явивши касирові Карту Учасника до здійснення покупки.

Нарахування Балів на Карту проводиться при першому ж пред'явленні зареєстрованого Карти при покупці товарів. За одну покупку можливе нарахування тільки на одну Карту Учасника.

 1. Розмір нарахованих Балів становить 1% від суми, при кожній покупці до 149 гривень, за одним загальним чеком, укладеної з пред'явленням Карти Учасника. При цьому округлення нарахованих балів відбувається до 0,01 бала в меншу сторону. (Наприклад: сума покупки 137,50 грн. Х1% = 1,375, сума нарахованих бонусів 1,37)

 2. Розмір нарахованих Балів становить 2% від суми при кожній покупці від 149 до 299 гривень, за одним загальним чеком, укладеної з пред'явленням Карти Учасника, при цьому округлення нарахованих балів відбувається до 0,01 бала в меншу сторону.

 3. Розмір нарахованих Балів становить 5% від суми при кожній покупці від 299 гривень і більше за одним загальним чеком, укладеної з пред'явленням Карти Учасника, при цьому округлення нарахованих балів відбувається до 0,01 бала в меншу сторону.

              

Обмеження (Ліміти) по нарахуванню Балів:

            Термін дії Балів обмежений і становить 180 днів з моменту нарахування. Після закінчення терміну Бали згоряють і списуються з карти. Бали, списані з картки у зв'язку з закінченням терміну дії, відновлення і компенсації не підлягають.

            При частковій оплаті покупки Балами нарахування бонусних Балів проводиться на залишок суми, який оплачений грошима.

            При поверненні Учасником одного або декількох товарів з покупки, за які були нараховані бали, Учаснику повертаються кошти за товар, що повертається. Бали, нараховані за покупку, списуються з рахунку учасника.


Списання Балів ( «Балів») з Рахунку Учасника програми:

 1. Списання Балів ( «Балів») з Рахунку Учасника програми можливо тільки після реєстрації Учасника в Програмі 
 2. При оплаті покупки балами бали списуються в порядку їх нарахування від більш ранніх за терміном нарахування до пізніших.
 3.  Для списання Балів Учаснику програми необхідно повідомити Організатора про намір здійснити списання, пред'явивши касирові Карту Учасника або назвавши номер телефону, вказаний при реєстрації.

 4. Знижка не надається і списання Балів не здійснюється при покупці алкогольної продукції та тютюнових виробів.

 5. При поверненні Учасником одного або декількох товарів з покупки, частково оплаченої Балами, Учаснику повертаються кошти за товар, що повертається в повному обсязі. При цьому повернення балів не здійснюється.

 6. Бали списуються за курсом 1 Бал = 1 грівна знижки.

 7. Кількість Балів, які учасник хоче списати, в рамках загальної кількості доступних бонусних балів Учасник визначає самостійно і повідомляє касиру при пред'явленні Карти перед здійсненням покупки. Балами може бути оплачено не більше 90% від суми чека, решта суми повинна бути сплачена грошовими коштами. До оплати балами приймається будь-яка сума покупки від 1 гривні.

 8. Нараховані за покупку Бали стають доступні для списання через 14 днів після її здійснення

img