Пн-Пт 9:00-18:00

+38-(067)-43-45-090

0
0
0 грн

Нашийник Mister Zoo для собак проти бліх та кліщів 65см

Нашийник Mister Zoo для собак проти бліх та кліщів 65см
Нашийник Mister Zoo для собак проти бліх та кліщів 65см
Виробник:  O.L.KAR. Mister Zoo
Тип: нашийник
Призначення: для собак
Об'єм / Вага / Розмір: 65 см                                                          
Опис: Фармакологічні властивості: Діюча речовина діазінон – інсекто-акарицид контактної дії, який пригнічує фермент ацетилхолінестеразу, необхідну для функціонування нервової системи комах та кліщів. Діазінон, що входить до складу нашийника, поступово виділяючись із поверхні полімерної стрічки, переноситься на волосяний покрив тварини і проявляє інсекто-акарицидні властивості відносно бліх, вошей, волосоїдів та кліщів.
Застосування: Профілактика та лікування у собак уражень блохами (Сtenocephalides саnіs), вошами (Linognahus setosus), волосоїдами (Trichodectes саnіs) і кліщами (Іхodes ricinus).
Дозування: Нашийник виймають з упаковки та надягають на шию тварини, фіксуючи за допомогою пряжки таким чином, щоб між шиєю та нашийником залишався невеликий проміжок. Тваринам, в залежності від виду і маси тіла застосовують нашийники різного розміру (відповідно, які містять різну кількість діючої речовини).
для собак з вагою 5 - 15 кг застосовують нашийник довжиною 65 см. Постійне використання нашийника забезпечує захист тварини від бліх до 2-х місяців, від кліщів – до 1-го місяця.
Протипоказання: Підвищена чутливість до діазінону. Не застосовувати хворим, вагітним в останню третину вагітності та лактуючим тваринам, а також цуценятам до 2-х місячного віку.
Застереження: Не відкривати первинне упакування нашийника раніше безпосереднього застосування. Використані нашийники викинути в контейнер для сміття. Після закріплення нашийника ретельно вимити руки з милом.
Зберігання: Препарат зберігають у сухому, темному, добре вентильованому приміщенні в упакуванні
підприємства-виробника при температурі від 5 °С до 25 °С.
Склад: Діюча речовина діазінон – 10%.
Термін придатності:  2 роки. Після відкриття первинної упаковки - 6 місяців.
Оцінка:
Отримати доступ до закритого розпродажу

img